Odyssey Logo

Knap, Petr

Petr Knap je vedoucím patnerem divize EY Consulting pro Českou republiku - ta s cca 300 poradci patří mezi vedoucí české poradenské skupiny. Petr zastřešuje také poradenství pro EY v automobilovém a výrobním sektoru v regionu střední a východní Evropy. Po pracovní zkušenosti ve společnosti Procter & Gamble, pracuje od roku 1996 v poradenství – do EY (tehdy Ernst & Young) přišel v roce 2002. Profesní zkušenosti získává především z práce v automobilovém a výrobním sektoru, v minulosti pracoval také pro klienty v telekomunikačním, farmaceutickém a veřejném sektoru. V průběhu let vedl poradenské projekty pro management zaměřené na přípravu strategie, řízení organizační změny, zlepšování procesů a optimalizaci nákladů. Mezi jeho klienty patřili a patří na příklad Asahi Breweries, AstraZeneca, BMW, Johnson&Johnson, L'Oréal, Merck, Porsche ČR, Roche, SKANSKA, ŠKODA AUTO, Slovak Telekom, T-Mobile, Unilever, UNIPETROL nebo Veolia. Petr se aktivně podílí na iniciativách zaměřených na inovativní trendy budoucnosti výroby a automobilového průmyslu, jako je digitalizace, automatizace, elektromobilita, sdílená mobilita a autonomní automobily. Je také zakládajícím členem České komory PMI (Project Management Institute) a členem Vědecké rady Fakulty podnikohospodářské při VŠE. Je ženatý a má dvě dcery. Mezi jeho záliby patří tenis, volejbal, turistika, šachy, řízení změny a osobnostní rozvoj.

Odyssey is a non profit Society established pursuant to Section 214 et seq. of Act No. 89/2012 Coll., the Civil Code, for the pursuit of educational purposes.
Created by Odyssey, z.s.
Designed by Barbora Růžičková
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram