Odyssey Logo

Lambert, Roderick

Pomáhám lidem změnit jejich život k lepšímu. Na mojí práci miluji, že vidím ihned pokrok mých klientů, který je dovede k cíli. Fascinovaně sleduji jejich cestu poznání a sebepoznání. Obdivuji je pro téměř neomezené schopnostmi objevit jiné perspektivy, pracovat na sobě a rozvíjet se. Celá cesta a naše společná práce je vede k vědomějšímu způsobu prožívání života, lepšímu rozhodování a ke svobodě. Klienti na mne oceňují především lidskost, respekt a vnímavost.    
S čím pomáhám: Individuální koučink pro oblasti kariérního rozvoj, rozvoj leadershipu, dovednostního rozvoje, ale i pro spokojenější život a seberozvoj. Vedu workshopy na téma „Síla naslouchání“. Přednáším na téma „Lidské dovednosti nezbytné pro Leadership“Moje nejoblíbenější témata jsou nalézání vnitřního smyslu života ve středním věku a pomoc lidem k dokonalému metabolickému zdraví, hubnutí a snížení rizika chronického onemocnění. Fascinuje mě oblast rozvoje firem a alternativní způsoby jejího budování    
Business zkušenosti. Během více jak 20 let práce v oblasti řízení lidských zdrojů a managementu jsem měl možnost řídit různorodé týmy v komplexních prostředí. Spolupracoval jsem s řediteli skupiny, CEO, specialisty i administrativními pracovníky, řešil jsem mnoho rozličných situací a poznal mnoho různých lidí.    

www.linkedin.com/in/rodericklambert

Odyssey, z. s.

Odyssey is a non profit Society established pursuant to Section 214 et seq. of Act No. 89/2012 Coll., the Civil Code, for the pursuit of educational purposes.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram